תודה שקבעת מועד ביומן,
נשתמע בדיוק במועד שקבעת!

בטרם השיחה, אני מזמין אותך לקבל תשובות חשובות לשאלות נפוצות שבודאי יש לך בנוגע לשירות ולתהליך התכנון הפיננסי ותכנון ההשקעות:

1.חבל לי לשלם על תהליך תכנון פיננסי, זו עוד הוצאה...

2. אני מנהל את ההשקעות שלי בעצמי / אני מתייעץ עם חבר מהתחום, ומגיע לתוצאות לא רעות...

3. אני כבר מקבל שירות של ניהול חיסכון וייעוץ פנסיוני מסוכן הביטוח שלי, ועוד בחינם...

4. איזה השקעות אתם מציעים? איפה הכסף מושקע?

5. מה ההבדל ביניכם לבין חברות תכנון פיננסי אחרות?

המלצות

הגעתי בתקופה בה עשיתי בדיקה לגבי השקעות בארץ ובחו"ל, אחרי מספר פגישות שהיו לי עם חברות אחרות בתחום. כבר בפגישה הראשונה איתם הרגשתי שהגעתי למקום שונה ושמצאתי את מה שחיפשתי, מקום שהוא גם וגם, גם מספק שירות מקצועי ומענה רחב לצרכים הכלכליים שלי וגם מענה אישי ונעים בגובה העיינים. יניב ומאור עזרו לי להבין את התמונה הרחבה יותר של תיק ההשקעות שלי , להציב מטרות ולבנות תוכנית ארוכת טווח שמותאמת לצרכים ומידת הסיכון שלי תוך התייחסות להיבטי מיסוי ,פיזור , ומינוף הכסף. הליווי שלהם המשיך הרבה מעבר לפגישות הייעוץ. מצאתי אנשים אכפתיים ומקצועיים שמלווים אותי מאז לאורך הדרך, מייעצים בנקודות החלטה חשובות , עוקבים איתי אחר יישום התכנית ומסייעים למצוא פתרונות יצירתיים. ממליצה בחום לכל מי שמחפש ליווי כלכלי מקצועי שמגיע עם לב ענק !!!

גלית ו.

הגעתי ליניב והצוות הנפלא שלו אחרי תקופה לא פשוטה לאחר מכירת דירתי היחידה. היכולת של יניב להיות שם ולהקשיב לצרכים שלי בהווה ובעתיד הייתה מדהימה. יש בו רצון לעזור לא רק כאיש מקצוע אלא גם ברמה האנושית והאישית. החברה כגוף נתנה לי את הביטחון למנף את ההון שהיה ברשותי במגוון מסלולים ולהתחיל דרך שיש בה ביטחון כלכלי והכי חשוב שקט נפשי שאני בידיים טובות ואמינות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין למנף את כספו ולבסס את עתידו הכלכלי. 🙏

רונית א.

"ניהול כסף דורש ניסיון אך נדרשת גם ראיה ארוכת טווח בצד קצרת טווח בכדי להעריך ללא הפסקה את השינויים וההזדמנויות בשוק הפיננסי. גישה לערוצי השקעה מגוונים ושונים משפרת בצורה דרמטית את הסיכוי שהכסף ינוהל בצורה אחראית ומאוזנת. שמחתי לגלות שכל אילו נמצאים בשפע בצוות של יניב. ביחד עם הרצון להקשיב, להבין את הצרכים ואת השיקולים ולבנות את תיק ההשקעה מפוזר היטב על כלים פיננסים שונים, קיבלתי חבילת שרות מעולה שנותנת מענה מצוין לכל דרישותיי."

עדי פ.

דילוג לתוכן