תודה שנרשמת לשיחת הייעוץ הראשונית!

כל החיים עבדנו וחסכנו.

למה שהכסף שהרווחנו בזעת אפינו יניב תשואות בינוניות בלבד?

אפשר להשיג הרבה יותר מהכסף שלנו.

באמצעות אפיקי ההשקעה שלנו ובעזרת תכנון פיננסי מקצועי, אנחנו נוכל להגדיל את ההון באופן חכם, בטוח ויעיל יותר.
ההבדל הוא משמעותי, ומגיע לסכומים של מאות אלפי שקלים עד מיליוני שקלים נוספים במרוצת השנים.

נגן וידאו

נעים להכיר,

שמי יניב ישמרני, מנכ"ל חברת עתיד תכנון פיננסי.
הצוות שלי ואני כאן לרשותך, למען העתיד הפיננסי שלך ושל משפחתך.

השלב הבא הוא לקבוע מועד לשיחת ההיכרות שלנו
דרך היומן החכם בתחתית העמוד.

עתיד תכנון פיננסי

הוקמה על מנת להעניק ללקוחותיה מענה מקיף והוליסטי לתכנון יעדים משפחתיים מותאמים אישית, ובניית תכנית פעולה פרקטית להשגת היעדים.

תכנון פיננסי הוא ניהול נכון של הנכסים וההתחייבויות של התא המשפחתי על ציר הזמן, באופן שיאפשר למשפחה להגשים את יעדי החיים הפיננסיים שהוגדרו על ידה.

היתרונות שלנו

ניסיון עשיר – מעל 15 שנה של תכנון השקעות בהצלחה רבה.

מומחים בהשקעות! משקיעים באפיקי השקעה יציבים ובעלי תשואה אטרקטיבית

ליווי אישי, מקצועי ובגובה העיניים

בניית תכנית פיננסית מותאמת אישית

התחשבות בכל היבטי המיסוי

גישה בלעדית לאפשרויות השקעה ייחודיות

איך נראה התהליך?

1. שיחת היכרות ראשונית

זו השיחה שכעת נרשמת אליה, שיחה ראשונית ללא עלות וללא התחייבות. בשיחה אקבל ממך פרטים ראשוניים על המצב הפיננסי הנוכחי, ועל המטרות והצרכים שלך ושל משפחתך. במידה ונתקדם, תענה על שאלון מיפוי פיננסי מפורט לקראת הפגישה.

2. פגישת אסטרטגיה פיננסית (ללא עלות)

נמפה את המטרות שלך ושל משפחתך ביחס למצב הנוכחי, נבצע סקירה של השוק ושל המוצרים האפשריים עבורך ונוכל לאתר את המכשולים הטעויות שנעשות היום בניהול הכספים.

3. תהליך תכנון פיננסי מקיף

במידה ונתקדם לתכנון פיננסי או ליווי השקעות, נייצר ונבחן אסטרטגיות השקעה שונות שיכולות להתאים למצבך, נתכנס ונבחר יחד את האסטרטגיה המתאימה ביותר עבורך, ונצא לדרך.

4. יישום התכנית בליווי מלא

ניישם עבורך את תכנית ההשקעות שנבחרה ונתחיל להנות מהפירות.

השלב הבא הוא לתאם עכשיו מועד ספציפי לשיחת ההיכרות שלנו:

המלצות

הגעתי בתקופה בה עשיתי בדיקה לגבי השקעות בארץ ובחו"ל, אחרי מספר פגישות שהיו לי עם חברות אחרות בתחום. כבר בפגישה הראשונה איתם הרגשתי שהגעתי למקום שונה ושמצאתי את מה שחיפשתי, מקום שהוא גם וגם, גם מספק שירות מקצועי ומענה רחב לצרכים הכלכליים שלי וגם מענה אישי ונעים בגובה העיינים. יניב ומאור עזרו לי להבין את התמונה הרחבה יותר של תיק ההשקעות שלי , להציב מטרות ולבנות תוכנית ארוכת טווח שמותאמת לצרכים ומידת הסיכון שלי תוך התייחסות להיבטי מיסוי ,פיזור , ומינוף הכסף. הליווי שלהם המשיך הרבה מעבר לפגישות הייעוץ. מצאתי אנשים אכפתיים ומקצועיים שמלווים אותי מאז לאורך הדרך, מייעצים בנקודות החלטה חשובות , עוקבים איתי אחר יישום התכנית ומסייעים למצוא פתרונות יצירתיים. ממליצה בחום לכל מי שמחפש ליווי כלכלי מקצועי שמגיע עם לב ענק !!!

גלית ו.

הגעתי ליניב והצוות הנפלא שלו אחרי תקופה לא פשוטה לאחר מכירת דירתי היחידה. היכולת של יניב להיות שם ולהקשיב לצרכים שלי בהווה ובעתיד הייתה מדהימה. יש בו רצון לעזור לא רק כאיש מקצוע אלא גם ברמה האנושית והאישית. החברה כגוף נתנה לי את הביטחון למנף את ההון שהיה ברשותי במגוון מסלולים ולהתחיל דרך שיש בה ביטחון כלכלי והכי חשוב שקט נפשי שאני בידיים טובות ואמינות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין למנף את כספו ולבסס את עתידו הכלכלי. 🙏

רונית א.

"ניהול כסף דורש ניסיון אך נדרשת גם ראיה ארוכת טווח בצד קצרת טווח בכדי להעריך ללא הפסקה את השינויים וההזדמנויות בשוק הפיננסי. גישה לערוצי השקעה מגוונים ושונים משפרת בצורה דרמטית את הסיכוי שהכסף ינוהל בצורה אחראית ומאוזנת. שמחתי לגלות שכל אילו נמצאים בשפע בצוות של יניב. ביחד עם הרצון להקשיב, להבין את הצרכים ואת השיקולים ולבנות את תיק ההשקעה מפוזר היטב על כלים פיננסים שונים, קיבלתי חבילת שרות מעולה שנותנת מענה מצוין לכל דרישותיי."

עדי פ.

דילוג לתוכן