תכנון צמיחת הון ב- 2023

סדנה מיוחדת למשקיעים פרטיים

הרשמו עכשיו (ללא עלות)

משקיעים רבים כיום "מהדקים חגורות" בגלל תנאי השוק ב-2023:

מיתון, שוק הון תנודתי במיוחד, סביבת ריביות גבוהה, אינפלציה.
התנאים האלה מחייבים אותנו להיות זהירים יותר, וליישם בצורה רחבה יותר את עיקרון העל: פיזור פיזור פיזור!

בסדנה "תכנון צמיחת הון" נעסוק בכל האפשרויות לייצב את ההשקעות, למקסם את הרווחים, ולממש את עיקרון הפיזור באופן מיטבי בתקופה זו.

תוכן הסדנה:

1. מיפוי השווקים הפיננסים בתקופה זו.

2. השוואה של נדל"ן בישראל מול שוק ההון.

3. עקרונות התכנון פיננסי, כולל סטאדיקייס.

4. תכנון מס חכם.

5. פיזור והשקעות יצירתיות ב-2023.

18.7.23 יום שלישי, 18:00-20:30

שדרות נים 2,
מגדל עסקים עזריאלי ראשונים,
ראשון לציון

הסדנה תערך במשרדי חברת עתיד תכנון פיננסי ע"י המתכנן הפיננסי ומנכ"ל החברה יניב ישמרני. בסדנה נקבל ידע וכלים פרקטיים על תכנון פיננסי, על פיזור ההון בחכמה, על תכנון מס חכם, ועל אפשרויות ההשקעה השונות.

למי זה מתאים?

לאנשים הצברו הון משמעותי ורוצים להגדיל אותו בחכמה וביציבות.

לאנשים שכבר מושקעים כיום בשוק ההון, והיו רוצים למקסם ולייצב את הרווחים שלהם.

לבעלי משפחות הרוצים להגדיל את ההון המשפחתי, ולוודא שהחסכונות וההון שלהם נמצאים באפיקים הנכונים.

שימו לב – הסדנה מוגבלת ל-16 אנשים בלבד!

מי אנחנו?

יניב ישמרני

מתכנן פיננסי בכיר ומנכ"ל עתיד תכנון פיננסי.
בעל ניסיון של מעל 15 שנה בתכנון פיננסי והשקעות, בדגש על ניהול הון ומיקסום ההכנסות באמצעות אפיקי השקעה חכמים וניצול הטבות מס.

דניאל ארד ​

שותף מייסד ומנהל השקעות בכיר בעתיד תכנון פיננסי.
בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול פיננסי, בוגר אוניברסיטת תל אביב. בעל רישיון לניהול תיקים (פעיל) מטעם הרשות לני"ע ונסיון של למעלה מ-15 שנים בעולמות הפיננסים וההשקעות.

עתיד תכנון פיננסי

עתיד תכנון פיננסי הוקמה על מנת להעניק ללקוחותיה מענה מקיף והוליסטי לתכנון יעדים פינססיים, ובניית תוכנית פעולה פרקטית להשגת היעדים.

חזון המייסדים של עתיד תכנון פיננסי הוא להביא לשיפור רמת החיים ואיכות החיים של כמה שיותר משקי בית ובעלי עסקים בישראל.

המלצות

"הגעתי בתקופה בה עשיתי בדיקה לגבי השקעות בארץ ובחו"ל, אחרי מספר פגישות שהיו לי עם חברות אחרות בתחום. כבר בפגישה הראשונה איתם הרגשתי שהגעתי למקום שונה ושמצאתי את מה שחיפשתי, מקום שהוא גם וגם, גם מספק שירות מקצועי ומענה רחב לצרכים הכלכליים שלי וגם מענה אישי ונעים בגובה העיניים.
יניב ומאור עזרו לי להבין את התמונה הרחבה יותר של תיק ההשקעות שלי, להציב מטרות ולבנות תכנית ארוכת טווח שמותאמת לצרכים ומידת הסיכון שלי תוך התייחסות להיבטי מיסוי, פיזור, ומינוף הכסף. הליווי שלהם המשיך הרבה מעבר לפגישות הייעוץ. מצאתי אנשים אכפתיים ומקצועיים שמלווים אותי מאז לאורך הדרך, מייעצים בנקודות החלטה חשובות, עוקבים איתי אחר יישום התכנית ומסייעים למצוא פתרונות יצירתיים. ממליצה בחום לכל מי שמחפש ליווי כלכלי מקצועי שמגיע עם לב ענק!!!"

גלית ו.

"הגעתי ליניב והצוות הנפלא שלו אחרי תקופה לא פשוטה לאחר מכירת דירתי היחידה. היכולת של יניב להיות שם ולהקשיב לצרכים שלי בהווה ובעתיד הייתה מדהימה. יש בו רצון לעזור לא רק כאיש מקצוע אלא גם ברמה האנושית והאישית.
החברה כגוף נתנה לי את הביטחון למנף את ההון שהיה ברשותי במגוון מסלולים ולהתחיל דרך שיש בה ביטחון כלכלי והכי חשוב שקט נפשי שאני בידיים טובות ואמינות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין למנף את כספו ולבסס את עתידו הכלכלי."

רונית א.

"ניהול כסף דורש ניסיון אך נדרשת גם ראיה ארוכת טווח בצד קצרת טווח בכדי להעריך ללא הפסקה את השינויים וההזדמנויות בשוק הפיננסי. גישה לערוצי השקעה מגוונים ושונים משפרת בצורה דרמטית את הסיכוי שהכסף ינוהל בצורה אחראית ומאוזנת. שמחתי לגלות שכל אילו נמצאים בשפע בצוות של יניב. ביחד עם הרצון להקשיב, להבין את הצרכים ואת השיקולים ולבנות את תיק ההשקעה מפוזר היטב על כלים פיננסים שונים, קיבלתי חבילת שרות מעולה שנותנת מענה מצוין לכל דרישותיי."

עדי פ.

להרשמה ללא עלות:

להרשמה ללא עלות:

עמוד ממיר זה נבנה ע"י BMF360

דילוג לתוכן