מדריך מיוחד למשקיעים וחוסכים

מה עושים עם כסף נזיל בשנת

2023?​

על מה נדבר במדריך "השקעות ב2023"

אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת מאוד – כניסה לתקופת אינפלציה, עליית ריביות, הבורסה יורדת, שוק הנדל"ן באי ודאות.
חוסכים ומשקיעים רבים עומדים בפני האפשרויות ומרגישים חוסר ודאות.
האפשרויות להשקעה? אותן אפשרויות שהיו תמיד, אבל הרבה יותר קשה לקבל החלטות כשלא יודעים לאן השווקים הולכים.
ישנן הרבה הערכות גם לגבי השוק הכלכלי וגם לגבי שוק ההון.
אז מה עדיף לקנות דירה? להשקיע בשוק ההון? השקעות אלטרנטיביות אולי? אולי בכלל להשאיר את הכסף בפיקדון בבנק?

הרשמו וקבלו גישה מיידית למדריך

השקעות בתנאי חוסר ודאות

1. מה המשמעות של פיזור ואיך נראה פיזור אמיתי בין אפיקי השקעה

2. היבטי מיסוי - איך לשלם לעצמנו ולא למס הכנסה

3. השקעות אלטרנטיביות ומה המקום שלהן בתיק ההשקעות ב- 2023

4. שוק ההון? נדלן? מה עדיף היום?

מי אני?

נעים להכיר, יניב ישמרני, מתכנן פיננסי בכיר ומנכ"ל עתיד תכנון פיננסי.

יש לי ניסיון של מעל 15 שנה בתכנון פיננסי והשקעות, בדגש על ניהול הון ומיקסום ההכנסות באמצעות אפיקי השקעה חכמים וניצול הטבות מס.

עתיד תכנון פיננסי

עתיד תכנון פיננסי הוקמה על מנת להעניק ללקוחותיה מענה מקיף והוליסטי לתכנון יעדים פינססיים, ובניית תוכנית פעולה פרקטית להשגת היעדים.

חזון המייסדים של עתיד תכנון פיננסי הוא להביא לשיפור רמת החיים ואיכות החיים של כמה שיותר משקי בית ובעלי עסקים בישראל.

להרשמה ללא עלות:

**אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לאף גורם

המלצות

"הגעתי בתקופה בה עשיתי בדיקה לגבי השקעות בארץ ובחו"ל, אחרי מספר פגישות שהיו לי עם חברות אחרות בתחום. כבר בפגישה הראשונה איתם הרגשתי שהגעתי למקום שונה ושמצאתי את מה שחיפשתי, מקום שהוא גם וגם, גם מספק שירות מקצועי ומענה רחב לצרכים הכלכליים שלי וגם מענה אישי ונעים בגובה העיניים.
יניב ומאור עזרו לי להבין את התמונה הרחבה יותר של תיק ההשקעות שלי, להציב מטרות ולבנות תכנית ארוכת טווח שמותאמת לצרכים ומידת הסיכון שלי תוך התייחסות להיבטי מיסוי, פיזור, ומינוף הכסף. הליווי שלהם המשיך הרבה מעבר לפגישות הייעוץ. מצאתי אנשים אכפתיים ומקצועיים שמלווים אותי מאז לאורך הדרך, מייעצים בנקודות החלטה חשובות, עוקבים איתי אחר יישום התכנית ומסייעים למצוא פתרונות יצירתיים. ממליצה בחום לכל מי שמחפש ליווי כלכלי מקצועי שמגיע עם לב ענק!!!"

גלית ו.

"הגעתי ליניב והצוות הנפלא שלו אחרי תקופה לא פשוטה לאחר מכירת דירתי היחידה. היכולת של יניב להיות שם ולהקשיב לצרכים שלי בהווה ובעתיד הייתה מדהימה. יש בו רצון לעזור לא רק כאיש מקצוע אלא גם ברמה האנושית והאישית.
החברה כגוף נתנה לי את הביטחון למנף את ההון שהיה ברשותי במגוון מסלולים ולהתחיל דרך שיש בה ביטחון כלכלי והכי חשוב שקט נפשי שאני בידיים טובות ואמינות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין למנף את כספו ולבסס את עתידו הכלכלי."

רונית א.

"ניהול כסף דורש ניסיון אך נדרשת גם ראיה ארוכת טווח בצד קצרת טווח בכדי להעריך ללא הפסקה את השינויים וההזדמנויות בשוק הפיננסי. גישה לערוצי השקעה מגוונים ושונים משפרת בצורה דרמטית את הסיכוי שהכסף ינוהל בצורה אחראית ומאוזנת. שמחתי לגלות שכל אילו נמצאים בשפע בצוות של יניב. ביחד עם הרצון להקשיב, להבין את הצרכים ואת השיקולים ולבנות את תיק ההשקעה מפוזר היטב על כלים פיננסים שונים, קיבלתי חבילת שרות מעולה שנותנת מענה מצוין לכל דרישותיי."

עדי פ.

עמוד ממיר זה נבנה ע"י BMF360

דילוג לתוכן